Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature: planjurist

 
Vacature: planjurist

Pijnacker-Nootdorp groeit de komende jaren met meer dan 15.000 inwoners. Wil jij als planjurist/ adviseur Ruimtelijke Ordening een belangrijke rol spelen in de ruimtelijke ontwikkeling van onze groeigemeente? Enerzijds naar buiten toe, in planbegeleiding en advisering van initiatiefnemers, anderzijds intern door een bijdrage te leveren aan veranderopgaven zoals de invoering van de Omgevingswet.Wat ga je doen?Je begeleidt bestemmingsplanprocedures; dat betekent dat je ruimtelijke plannen initieert, coördineert en toetst. Ook adviseer je over (complexe) ruimtelijke vraagstukken aan het bestuur en ben je verantwoordelijk voor de beoordeling en begeleiding van ruimtelijke initiatieven. Tot slot vertegenwoordig je wanneer nodig de gemeente bij gerechtelijk procedures.Functie-eisenAls planjurist weet je om te gaan met de uiteenlopende belangen van de verschillende stakeholders binnen de gemeente (inwoners, ondernemers en instellingen). Dit vraagt naast kennis van de opgaven ook gevoel bij participatietrajecten en sociale vaardigheid op het gebied van communiceren, adviseren en faciliteren.Daarnaast herken je je in het volgende:je hebt een afgeronde hbo- of wo-opleiding, bijvoorbeeld in de richting van planologie of omgevingsrecht;je hebt enkele jaren relevante ervaring op het gebied van bestemmingsplannen;je hebt kennis van de actuele ontwikkelingen rond de Omgevingswet;je hebt kennis van ruimtelijke ordening en de bijbehorende relevante wet- en regelgeving;je hebt ervaring met projectmatig werken.Wat bieden wij jeAfhankelijk van je opleiding en je ervaring is je salaris maximaal € 5.372,00 bruto per maand (schaal 11 van de gemeentelijke salaristabel april 2022, op basis van 36 uur p/w). Daar bovenop ontvang je een individueel keuzebudget van 17,05% van je brutosalaris. Dit salaris is gebaseerd op de HR21-functie Medewerker ontwikkeling II.Overige arbeidsvoorwaardenOok heeft onze gemeente een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een Persoonlijk Gezondheidsbudget, volledige vergoeding van reiskosten via het OV, flexibele werktijden en goede mogelijkheden om thuis te werken. Je bouwt pensioen op bij ABP waarbij de werkgever het grootste deel van de premie betaalt.We bieden je in eerste instantie een jaarcontract. Wanneer het van beide kanten bevalt wordt dit na een jaar omgezet in een vast dienstverband.Over ons teamDe afdeling Ruimte, Belastingen en Gegevensbeheer bestaat uit een stafbureau en twee teams, te weten Ruimte en Gegevensbeheer & Belastingen. Je komt te werken binnen het team Ruimte. Dit team bevat bouwplantoetsers, planjuristen en enkele ondersteunende functies. Het team heeft in samenwerking met de afdeling Beleid een belangrijke rol bij de implementatie van de Omgevingswet en het tot stand komen van de Omgevingsvisie en het Omgevingsplan. We zijn programmatisch volop bezig met de voorbereidingen en werken waar mogelijk in de geest van de Omgevingswet.Over onze gemeenteDe gemeente Pijnacker-Nootdorp is een groeigemeente, de komende jaren neemt het inwoneraantal toe van 55.000 naar 65.000. Wonen in Pijnacker-Nootdorp is aantrekkelijk vanwege de goede voorzieningen en de prettige ligging in het groen met uitstekende verbindingen naar Den Haag en Rotterdam.De ambtelijke organisatie bestaat uit circa 400 medewerkers. De organisatiecultuur kenmerkt zich door een informeel karakter, vertrouwen en veel ruimte voor eigen inbreng en ontwikkeling. Collega's voelen zich gewaardeerd en zijn trots om te werken voor Pijnacker-Nootdorp.Interesse?Spreekt de functie je aan en herken jij jezelf in bovenstaande omschrijving? Dan ontvangen wij graag voor 26 augustus 2022 je cv en je motivatie voor deze functie. Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met Jan van Hemert, plv. Hoofd Afdeling Ruimte, Belastingen en Gegevensbeheer, 06-38825013.
Direct solliciteren
ProcedureJe hebt gesolliciteerd en nu? Dit kan je dit van ons verwachten:Je hebt je cv en motivatiebrief ingestuurd;Zo snel mogelijk hoor je of je wordt uitgenodigd voor een gesprek;Eerste gesprek;Eventueel tweede gesprek;Arbeidsvoorwaardengesprek;Gefeliciteerd, je hebt een nieuwe baan!Deze vacature wordt zowel gelijktijdig intern als extern gepubliceerd. Bij dezelfde geschiktheid geniet de interne kandidaat de voorkeur.


Spanningen tussen China en Taiwan: wat zit erachter?
Het was nog even spannend of de prominente Amerikaanse politicus Nancy Pelosi naar Taiwan zou afreizen. Maar afgelopen dinsdag kwam ze - tot groot ongenoegen van China - toch op bezoek. Azië-expert Casper Wits vertelt waarom China zo fel reageerde en wat het bezoek voor gevolgen kan hebben.


NWO-I bestuursverslag en jaarrekening 2021 online

In dit jaarverslag lees je hoe we vorig jaar werkten aan onze missie: hoogstaand wetenschappelijk onderzoek. We werkten aan  onze grote en krachtige radiotelescopen, instrumenten voor klimaatmetingen vanuit de ruimte en nieuwe energiebronnen van de toekomst . Er waren ook een aantal bestuurlijke veranderingen. De Permanente Commissie Nationale Instituten bracht een voorlopig advies uit aan de besturen van NWO en de KNAW over ontwikkelingen van groot wetenschappelijk belang waarop het institutenportfolio zou moeten inspelen. In maart 2021 werden NWO-I en NWO getroffen door een hack. Dit, tezamen met de voortdurende coronapandemie, hadden een bijzondere impact op de organisatie. Ondanks die impact bouwden de instituten verder aan internationale samenwerkingen en grote wetenschappelijke infrastructuur om daarmee hun (inter)nationale rol en meerwaarde voor het kennisveld te vergroten. NWO-I werkte intussen hard aan diversiteit en inclusie, open science en het anders erkennen en waarderen…

Het bericht NWO-I bestuursverslag en jaarrekening 2021 online verscheen eerst op NWO-I.Nieuwe start voor het Koning Willem I College


Het is zover: het Koning Willem I College en De Leijgraaf zijn vanaf 1 augustus 2022 één onderwijsinstelling. Samen gaan zij verder als het Koning Willem I College en de naam prijkt in de hele regio aan de buitengevels. "We zijn enorm trots dat we na de zomervakantie vanuit één organisatie onderwijs mogen bieden in onze regio. Dit doen we vanuit...Elsevier verdient steeds meer aan wetenschappers

RELX, het moederbedrijf van de academische uitgever Elsevier presteert wederom hogere groeicijfers en verdient steeds meer aan data en applicaties voor universiteiten en wetenschappers.

Het bericht Elsevier verdient steeds meer aan wetenschappers verscheen eerst op ScienceGuide.Actueel onderwijsnieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.